O nás

Príbeh vinohradov a vinárstva MEA GRATI je príbehom vďačnosti. Vďačnosti, ktorá sa v nás rodí pri pokojnom splynutí s prírodou, pri momentoch s blízkymi aj pri pohľade na všetko dobré, čo nám život ponúka a čím nás neraz prekvapí. Starostlivosť o vinič a príprava výnimočného vína je našou cestou vďačnosti.

 


 

Vďačné srdce je nielen najväčšou cnosťou,
ale aj rodičom všetkých ostatných cností.

Cicero

Vďačné srdce je nielen najväčšou cnosťou, ale aj rodičom všetkých ostatných cností.
Cicero
Vďačné srdce je nielen najväčšou cnosťou, ale aj rodičom všetkých ostatných cností.
Cicero

 

 

 

Kompletná výroba a naše degustačné a predajné priestory sa nachádzajú v srdci vinohradov. Výrobná časť obsahuje kompletné moderné technológie aj zariadenia pre tradičnú výrobu vína. Pre naše vína naďalej používame len ručný zber s cieľom dosiahnuť prémiovú kvalitu a výnimočnosť vína.

Vinohradnícke a vinárske remeslo je našou vášňou, pri ktorom sme sa naučili veľkej trpezlivosti a pokore. Sme vďační, keď po mnohých mesiacoch vidíme výsledok práce prírody aj tej našej – príjemné a vyvážené víno vysokej kvality, ktoré mnohí považujú za jedinečné už pri prvom ochutnaní.

Sme vďační za podporu každému, kto prijme pozvanie na degustáciu v srdci našich vinohradov, zarezervuje si u nás čarovné miesto pre svoju akciu, oslavu, si jednoducho naplánuje svoje posedenie, cyklovýlet, beh alebo prechádzku v našich vinohradoch. Alebo si vyberie výnimočné vína MEA GRATI v obľúbených reštauráciách, vinotékach alebo cez e-shop MEA GRATI ako vyjadrenie vďaky druhým aj sebe.

 


Radi sa týmto o svoju vďačnosť podelíme.